Szkoła języka hiszpańskiego. Kurs indywidualny Hiszpańskiego

Szkoła języka hiszpańskiego. Kurs indywidualny Hiszpańskiego Szkoła Języka Hiszpańskiego Adelante. Chcesz skutecznie nauczyć się języka hiszpańskiego i poznać możliwości jakie daje ten język? Dołącz do naszej szkoły. Uczymy języka hiszpańskiego, na kursach indywidualnych w parze lub grupach trzy/czteroosobowych. Dojeżdżamy do klienta.
Nazywam się Monika Bielawska i od kilku lat prowadzę szkołę języka hiszpańskiego we Wrocławiu. W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłem także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe.

Na naszych zajęciach nie będziesz się nudził, świetna atmosfera gwarantowana :)
Interesuje Cię indywidualny kurs hiszpańskiego?, a może biznesowy kurs hiszpańskiego?
Serdecznie zapraszam - Monika Bielawska

Szczegóły strony adelante-edu.pl:

Podlinkuj stronę adelante-edu.pl:

Szkoła języka hiszpańskiego. Kurs indywidualny Hiszpańskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia Wrocław angielski »

  Serwis poświęcony tłumaczeniom językowym na angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski. Strona ta powstała po to aby skupić oferty tłumaczeń językowych, tj.: tłumaczenia pisemne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia stron www, oferty tłumaczy niezależnych. Serwis ma skupiać przede wszystkim usługi z regionu dolnośląskiego: Wrocławia i okolic.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Tarchomin »

  Przedszkole leśne w Warszawie to miejsce, które zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i radość. Oferujemy naszym przedszkolakom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, opiekę logopedyczną, pediatryczną i psychologiczną.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki »

  Książki w wersji elektronicznej, czyli ebooki zyskują coraz większą popularność w przyrównaniu dopublikacji drukowanych. Dzieje się to dzięki dostępności globalnej sieci. Ebooki są elektroniczne, a zatem nie jest zużywany papier do ich powstania. Są zatem bardziej ekologiczne. Stworzone są one w pliku pdf, który można otworzyć przy pomocy wielu programów. Współcześnie powstaje coraz więcej stron publikujących ebooki. Jedną z nich jest Twój Ebook, gdzie możemy pobrać bezpłatne fragmenty publikacji, które zostały posegregowane w tematyczne kategorie ułatwiając ich znajdowanie.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko angielski »

  W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest bardzo istotna, ciężko znaleźć ciekawą posadę bez możliwości komunikowania się przynajmniej po angielsku. Szkoleń językowych i kursów jest ogromny wybór, nauczają one wieloma metodami i każdy, kto chce się nauczyć mówić w danym języku bez problemów może znaleźć odpowiedni do swoich potrzeb. Ale podczas kursów nie poznamy wszystkich słów i zwrotów, a jeżeli chcemy poszerzać swój zasób słownictwa, to konieczny będzie w tym celu słownik polsko angielski. Dobrze opracowane słowniki zawierają bardzo dużą ilość zwrotów i słów, lecz także można kupić niewielkie, poręczne słowniki, w nich znajdziemy tylko najważniejsze zwroty i słowa. Obecnie coraz większym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć internetowe słowniki. Takiego słownika nie trzeba nosić ze sobą, co w przypadku tych większych zbyt wygodne nie jest, lecz mamy dostęp do niego z każdego miejsca, gdzie występuje dostęp z internetem. Dzięki temu tego typu słownik polsko angielski jest bardzo przydatny w wielu różnych przypadkach, gdy potrzebujemy znać słowo, to bez problemów mamy możliwość skorzystania z niego, gdy tylko mamy komputer z internetem. Obecnie coraz więcej telefonów ma możliwość korzystania do sieci internetowej, więc tym samym dostęp do słowników internetowych jest coraz większy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne 2012 »

  Prace maturalne z języka polskiego to komponent oczytania, którą osiągnął każdy maturzysta na zajęciach z zakresu języka polskiego. Chociaż dla wielu uczniów mających predyspozycje matematyczne stanowi niezwyczajny problem. Nie należy się jednak zamartwiać, i kreować sobie problemów na zapas. Praca maturalna, może się dla ciebie stać świetnym wspomnieniem. Wystarczy, że zlecisz jej napisanie należytej firmie edukacyjnej, która specjalizuje się w tworzeniu wzorów prezentacji maturalnych. Nie warto samemu się dręczyć, i liczyć na szczęście, które jak wiemy nie zawsze jest dla nasz życzliwe. Weź własny los, a w szczególności efekt maturalny z języka polskiego w własne łapy i poszukaj profesjonalistów. Takie prezentacje maturalne dla obeznanego humanisty to jedynie parę dni roboty.

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki i matematyki - Łódź i okolice »

  Korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów, kursy maturalne. Strona poświęcona fizyce, matematyce i nie tylko. Jest ona adresowana do uczniów, studentów oraz wszystkich, którzy chcą lub są zmuszeni do pogłębienia swojej wiedzy z fizyki, bądź matematyki w celu zaliczenia klasówki, kolokwium, zdania egzaminu semestralnego lub maturalnego, etc.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Nasza jednostka wystawia propozycję dotyczącą ogólnej i kompetentnej pomocy przy urządzaniu różnego rodzaju prace: licencjackie. Każda praca licencjacka jest wykonana dokładnie, solidnie i z zupełnym poświęceniem. Napisana od podstaw, specjalnie dla Ciebie praca magisterska zapewni wysoką ocenę. Za naszym uczestnictwem powstają prace akademickie, w krótkim okresie jesteśmy w stanie napisać każdą pracę magisterską, czy licencjacką. Wydatna znajomość uzyskana przy tworzeniu opracowań akademickich nie pójdzie na marne. Dzięki badaniu zdołamy zaoferować usługi niekonsultacyjne dla studenciaków, oparte o najnowsze, sprawdzone i najskuteczniejsze dokonania szkolnictwa i praktyki. Pochłaniamy się przede wszystkim pisaniem prac. Wprawdzie wszystkie poprawki, tłumaczenia z języka angielskiego, przepisywanie tekstów, czy szukanie i selekcja artykułów także wnikają w zakres świadczonych usług. Pomożemy Ci ekspresowo i profesjonalnie wyszukać rozwiązanie Twojego tematu. Pisanie prac jest praktykowane z większości dziedzin, w tym także: bankowość, marketing, kulturoznawstwo, prawa, pedagogika, psychologia, informatyka

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Media Nauka - Portal Edukacyjny »

  Serwis Media Nauka to zbiór materiałów edukacyjnych, przygotowywanych z myślą o różnorodnym odbiorcy. Serwis zawiera wiele ciekawych materiałów, w tym artykuły z przykładami rozwiązań zadań, lekcje, testy przypisane do każdej lekcji, rozwiązania zadań z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej, symulacje, programy edukacyjne on-line, e-tablicę i kalkulator jednostek fizycznych, programy dedykowane dla tablic interakcyjnych wykorzystywanych w szkołach, krótkie filmy edukacyjne oraz mnóstwo grafiki. Materiały są pogrupowane tematycznie dla każdego przedmiotu, ułatwia to znalezienie różnych pomocy dydaktycznych. Są tu opublikowane również aplikacje na telefon komórkowy, w tym wzory i ściągi z fizyki i matematyki, a także układ okresowy pierwiastków, znaki drogowe, kalkulator jednostek. Dzięki temu w dowolnym miejsci możesz przyswajać sobie wiedzę. Jest tu także dział poświęcony lekturom szkolnym z darmowymi e-bookami, możesz także czytać lektury on-line. Wszystkie materiały dotyczą głównie przedmiotów ścisłych takich jak:matematyka, biologia, gdzie znajdziesz atlasy ssaków, ptaków, owadów, płazów i gadów, fizyka, język polski, informatyka oraz inne dziedziny nauki.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »