Edukacja Podkategoria: Edukacja

 • Media Nauka - Portal Edukacyjny »

  Serwis Media Nauka to zbiór materiałów edukacyjnych, przygotowywanych z myślą o różnorodnym odbiorcy. Serwis zawiera wiele ciekawych materiałów, w tym artykuły z przykładami rozwiązań zadań, lekcje, testy przypisane do każdej lekcji, rozwiązania zadań z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej, symulacje, programy edukacyjne on-line, e-tablicę i kalkulator jednostek fizycznych, programy dedykowane dla tablic interakcyjnych wykorzystywanych w szkołach, krótkie filmy edukacyjne oraz mnóstwo grafiki. Materiały są pogrupowane tematycznie dla każdego przedmiotu, ułatwia to znalezienie różnych pomocy dydaktycznych. Są tu opublikowane również aplikacje na telefon komórkowy, w tym wzory i ściągi z fizyki i matematyki, a także układ okresowy pierwiastków, znaki drogowe, kalkulator jednostek. Dzięki temu w dowolnym miejsci możesz przyswajać sobie wiedzę. Jest tu także dział poświęcony lekturom szkolnym z darmowymi e-bookami, możesz także czytać lektury on-line. Wszystkie materiały dotyczą głównie przedmiotów ścisłych takich jak:matematyka, biologia, gdzie znajdziesz atlasy ssaków, ptaków, owadów, płazów i gadów, fizyka, język polski, informatyka oraz inne dziedziny nauki.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym szkolenia elearningowe.
  Nasze bogate doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu blizejwiedzy jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia zdalne.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla pracowników zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Elearning to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • zabawki edukacyjne »

  W sklepie internetowym możemy znaleźć niesamowite zabawki dla dzieci, twórcze zabawki edukacyjne, zabawki dla niemowlaków, pobudzające fantazję zabawki edukacyjne dla dzieci, zabawki dla rocznego dziecka, zabawki edukacyjne dla niemowlaków. Rozwijające wszystkie zmysły zabawki dla niemowląt, zabawki edukacyjne dla niemowląt, które mogą spełnić się najskrytsze marzenia każdego dziecka. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik polsko angielski »

  W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest bardzo istotna, ciężko znaleźć ciekawą posadę bez możliwości komunikowania się przynajmniej po angielsku. Szkoleń językowych i kursów jest ogromny wybór, nauczają one wieloma metodami i każdy, kto chce się nauczyć mówić w danym języku bez problemów może znaleźć odpowiedni do swoich potrzeb. Ale podczas kursów nie poznamy wszystkich słów i zwrotów, a jeżeli chcemy poszerzać swój zasób słownictwa, to konieczny będzie w tym celu słownik polsko angielski. Dobrze opracowane słowniki zawierają bardzo dużą ilość zwrotów i słów, lecz także można kupić niewielkie, poręczne słowniki, w nich znajdziemy tylko najważniejsze zwroty i słowa. Obecnie coraz większym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć internetowe słowniki. Takiego słownika nie trzeba nosić ze sobą, co w przypadku tych większych zbyt wygodne nie jest, lecz mamy dostęp do niego z każdego miejsca, gdzie występuje dostęp z internetem. Dzięki temu tego typu słownik polsko angielski jest bardzo przydatny w wielu różnych przypadkach, gdy potrzebujemy znać słowo, to bez problemów mamy możliwość skorzystania z niego, gdy tylko mamy komputer z internetem. Obecnie coraz więcej telefonów ma możliwość korzystania do sieci internetowej, więc tym samym dostęp do słowników internetowych jest coraz większy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: