Budownictwo Kategoria: Budownictwo

Budownictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

  • Zenoma Budownictwo Zenon Zygielewicz - kierownik budowy »

    Posiadam bogate doświadczenie w branży budowlanej. Moim celem zawodowym była zawsze praca w charakterze kierownika budowy o specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Moja firma świadczy na rynku bardzo szeroki wachlarz usług. Działamy w regionie Lubuskim a w szczególności w okolicach Zielonej Góry, Nowej Soli, Kożuchowa, Nowego Miasteczka, Sulechowa, Krosna Odrzańskiego. Nie odmawiamy uczestnictwa przy ciekawych projektach także w innych regionach. Pragniemy zainteresować Państwa nowym trendem jakim są obecnie domy pasywne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu telefonicznego.

    Data dodania: 01 09 2016 · szczegóły wpisu »
  • Stone Group Sp. z o.o. »

    Firma Stone Group Sp. z o.o. mieści się na terenie Warszawy. Bez wątpliwości można powiedzieć, że nasze usługi cechują się wysokim stopniem zawodowstwa. Gwarantują to zawodowi pracownicy, którzy mają też wiele lat doświadczenia w branży. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu będziesz usatysfakcjonowany nie tylko z jakości obsługi ale również z jakości wykonania.

    Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »
  • ALSTAL - Budownictwo »

    Alstal Grupa Budowlana to firma, która realizuje kompleksowe usługi budowlane. Start funkcjonowania przedsiębiorstwa datuje się na 1976 rok. Nie da się ukryć, iż jest to niezmiernie obfite doświadczenie, które gwarantuje dostosowanie się do wszelkiego Konsumenta.

    Do zasadniczych specjalizacji firmy Alstal Grupa Budowlana należy budownictwo ogólne, hale oraz konstrukcje stalowe, usługi utrzymania ruchy czy też wytwórnię betonu.

    Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
  • PHU Carbon II - serwis kotłów na ekogroszek »

    CARBON II - zajmuje się serwisowaniem (naprawami) kotłów zasilanych węglem ekogroszkek. Zasięg naszej działanośći to Łódź i województwo łódzkie. Specjalizujemy się w naprawach kotłów na ekogroszek takich firm jak: Ponar, HEF, Ogniwo, Brastal.

    Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Liniały pomiarowe - CES.com.pl »

    Misją przedsiębiorstwa CES z Krakowa jest oferowanie konsumentom wartościowych rozwiązań w obrębie oszczędzania energii elektrycznej. Dbamy o otaczające nas środowisko. W ofercie posiadamy najlepszej klasy serwonapędy oraz związane z nimi usługi.

    W latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku założyciele firmy Centrum Elektroniki Stosowanej sp. z o.o. z Krakowa brali udział w konstruowaniu pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Sprawia to, iż mamy niezwykle bogate doświadczenie.

    Stale wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom konsumenta. W asortymencie posiadamy produkty i usługi wybornej klasy.

    Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Horyzont Sp. z o.o. - projekty domów bliźniaków »

    Aktualnie nieruchomości są przygotowywane oraz budowane wyłącznie na indywidualne zlecenie klienta. Wynika to w szczególności z praktyczności oraz wymagań jakie ma zaspokoić nieruchomość. Właśnie dlatego plany projektowe domków jednorodzinnych są wykonywane bezpośrednio na prywatne zamówienie albo osoby prywatnej, która planuje budowę nieruchomości, albo też firmy, to znaczy dewelopera, który zarządza wykonanie projektów domów w zabudowie szeregowej albo ogólnie zwanych bliźniaków. Zrealizowanie projektu nieruchomości jest celem ogromnie odpowiedzialnym, wymagającym zarówno architektonicznego podejścia do tematu, a w dodatku dużej dawki wyobraźni, która musi być cechą nabytą każdego wykonawcy nieruchomości. Kupując plan budowy domu w przedsiębiorstwie Horyzont, można mieć pewność, iż doświadczenie realizatora połączone z wiedzą budowlaną, jak również wyjątkowymi umiejętnościami, będzie kluczem do doskonałej funkcjonalności nieruchomości. Konkretny plan budowy domu, który gwarantuje wysoką ergonomię budynku mieszkalnego, to właściwie połowa sukcesu, który gwarantuje komfort w trakcie mieszkania.

    Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
  • Serwis wózków widłowych »

    Jeśli potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań transportu wewnętrznego, to nasz oferta jest właśnie dla Ciebie. Markowe wózki widłowe - szwedzkie BT i japońskie Toyota - to doskonały wybór i żaden luksus. To gwarancja niezawodności, niskich kosztów serwisu i długoletnia eksploatacja. Nasza firma - Toyota Material Handling Polska jest autoryzowanym dystrybutorem tych marek. Prowadzimy sprzedaż nowych oraz używanych maszyn, zapewniamy też naszym Klientom autoryzowaną obsługę serwisową. Posiadamy wózki na każdą potrzebę, w tym urządzenia wysoko wyspecjalizowane - do zadań specjalnych.
    Pośród oferowanych produktów mogą Państwo znaleźć między innymi: specjalną linię wózków do wąskich korytarzy, wózki widłowe wysokiego składowania, wózki widłowe do komplementacji, elektryczne i spalinowe wózki z przeciwwagą, ręczne i elektryczne wózki paletowe.
    Oprócz sprzedaży oferujemy wynajem (zarówno długoterminowy - do 7 lat, jak i krótkoterminowy) nowych i używanych wózków widłowych.
    Jako uzupełnienie oferty polecamy system "Toyota I Site" służący do zarządzania flotą transportu wewnętrznego.
    Zapraszamy!

    Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
  • DARCOM - Centrum oświetlenia LED »

    Autoryzowany dystrybutor świecącej kostki brukowej LED-RGB. REGIONALNY ODDZIAŁ PRODUCENTA LEDPRODUKT - Regionalny punkt sprzedaży świecącej kostki brukowej LED RGB
    Dystrybutor oświetlenia głównego i dekoracyjnego do domu i ogrodu.
    Świecący kamień ogrodowy LED RGB, donice LED, żarówki LED.
    Oświetlenie solarne & LED - reklamowe i uliczne - dom, ogród, ulica, miasto

    Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Hale stalowe pomorskie »

    System fasad słupowo-ryglowych izolowanych termicznie to oryginalny system profili aluminiowych służących do konstruowania i wykonywania nowoczesnych ścian osłonowych, daszków, świetlików itp. Zalety pomorskich stajni stalowych. Konstrukcja nośna hali składa się z pionowych (słupów) i poziomych (rygli) profili o przekroju skrzynkowym. Do konstrukcji nośnej przymocowane są szyby lub inne wypełnienia za pomocą listew dociskowych Fasady stalowe z widocznymi wąskimi liniami podziału Malowanie odbywa się w nowoczesnej lakierni proszkowej, w ciągu technologicznym odpowiadającym normom europejskim, potwierdzonym znakiem jakości Oualicoat, zapewniającym wieloletnią najwyższą jakość i bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązania, dla powierzchni profili aluminiowych. Trójmiasto to system budowy hal o doskonalej jakości.

    Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
  • Serwis Stacji Paliw »

    Bakara LPG to specjalistyczna firma z ogromnym stażem wyspecjalizowana w serwisowaniu oraz budowie nowej stacji LPG, zalegalizowaniem systemów LPG i PRZEMYSŁOWE INSTALACJE GAZOWE. Pośród usług znajdujących się w ofercie firmy znajduje się specjalistyczna usługa legalizacji wodomierzy; czyszczenie oraz rewizje, próby ciśnieniowe i próby hydrauliczne zbiorników LPG. Firma Bakara LPG specjalizuje się także zleceniami na wielką skalę, jak np. budowa instalacji przemysłowych czy budowa stacji LPG. W ofercie firmy można znaleźć również SERWIS STACJI LPG, realizowane przez doświadczonych specjalistów, jak: naprawy gazu przemysłowego, urządzeń do magazynowania i dystrybucji gazu czy, czy też wymienienie uszkodzonej armatury zbiornikowej, jakie realizowane są bezpośrednio na stanowisku kontrolnym z udziałem inspektora UDT. Firma Bakara jest jednym z liderów w branży instalacji gazowej, który dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług najwyższej klasy nieprzerwanie zyskuje następnych stałych kontrahentów.

    Data dodania: 15 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: